Nëse do të dilni sonte, modelin e flokëve jua kemi gjetur - Bota Sot
Nëse do të dilni sonte, modelin e flokëve jua kemi gjetur

Life style

Nëse do të dilni sonte, modelin e flokëve jua kemi gjetur

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 20:21
Ilustrim

Nëse jeni në grupin e vajzave që mbrëmjen e 31 dhjetorit dëshironi ta kaloni jashtë shtëpisë, atëherë ju ftojmë të lexoni këtë artikull. I gjithë “problemi” i vajzave është se çfarë të veshin dhe çfarë modeli t’i bëjnë flokëve. Për sonte, ju vjen në ndihmë Hairstylist e Class Hair and Makeup Monaliza Kasaj.

Është një model i thjeshtë, por nëse darkën do ta konsumoni në një restorant, ky është modeli ideal. Gjithçka çfarë ju duhet janë disa karfica të vogla. Mund t’i vendosni edhe një fjongo të kuqe për hirë të festës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...