Organizatat e shëndetit këshillojnë se si duhet të kryeni marrëdhënie seksuale gjatë situatës me koronavirus - Bota Sot
Organizatat e shëndetit këshillojnë se si duhet të kryeni marrëdhënie seksuale gjatë situatës me koronavirus

Life style

Organizatat e shëndetit këshillojnë se si duhet të kryeni marrëdhënie seksuale gjatë situatës me koronavirus

Më: 22 mars 2020 Në ora: 14:26
Ilustrim

Organizatat e shëndetit kanë treguar se si duhet të mbroheni dhe po ashtu dobitë e marrëdhënieve seksuale gjatë pandemisë së koronavirusit.

Nga këto organizata këshillohet larja e duarve me sapun për të paktën 20 sekonda para marrëdhënieve, shkruan DailyMail.

Po ashtu sipas kësaj letre të lëshuar është treguar që puthja mund që shumë lehtë të transmetoj virusin te persona të tjerë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat