Dhuratat më të lezetshme të dasmës nëse dita e madhe e mikut/es tuaj është anuluar për shkak të pandemisë - Bota Sot
Dhuratat më të lezetshme të dasmës nëse dita e madhe e mikut/es tuaj është anuluar për shkak të pandemisë

Life style

Dhuratat më të lezetshme të dasmës nëse dita e madhe e mikut/es tuaj është anuluar për shkak të pandemisë

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 15:31
Foto Ilustrim

Sezoni i dasmave është afër, por këtë vit, gjërat duken pak më ndryshe.

Në fakt, ato duken shumë më ndryshe, sepse në të vërtetë nuk ka dasma për të marrë pjesë. Jeta siç e dimë se është vënë në pauzë, dhe neve na mbetet të mbajmë zi për ditët e dasmës të anuluara ose shtyrë për fat të keq të miqve dhe të dashurve tanë.

Nëse doni t’i lumturoni të afërmit tuaj edhe pas anulimit të dasmës së tyre, më poshtë gjeni disa ide dhuratash.

Image
foto 1.
Image
foto 2.
Image
foto 3.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat