​Testoni veten sa jeni të vëmendshëm: Gjeni pesë objekte të fshehura

Life style

​Testoni veten sa jeni të vëmendshëm: Gjeni pesë objekte të fshehura

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 19:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Testoni vizionin tuaj dhe fuqinë e vëzhgimit në një detyrë në të cilën duhet të gjeni pesë objekte të fshehura në foto - një thikë, një ibrik çaji, doreza, rrufe dhe një unazë.

Sigurisht, kjo duhet të bëhet në kohën më të shkurtër të mundshme.

A jeni gati? Nisuni!

Image

A keni arritur?

Në rast se keni hequr dorë po ju sjellim zgjidhjen. Do të befasoheni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat