Burrat e martuar me këto shenja horoskopi janë më të lumtur

Life style

Burrat e martuar me këto shenja horoskopi janë më të lumtur

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 16:33
Foto ilustrim

Sipas astrologëve, burrat që janë martuar me gra që i përkasin shenjave të Gaforres, Dashit dhe Luanit, janë më të lumtur në krahasim me të tjerët.

Gaforrja – Gratë përjetojnë emocione të forta dhe si mund t’ju dashurojë një gaforre nuk do të mundet asnjë shenjë tjetër.

Dashi – Gratë e kësaj shenje janë veçanërisht të forta, të palëkundura dhe mund të bëjnë çdo mashkull t’i ulet në gjunjë.

Luani – Gratë e sjenjës së Luanit janë luftëtare dhe të forta. Mund të jenë pak të ashpra dhe kurrë nuk tërhiqen nga njerëzit e zakonshëm.

Nuk ka pse një luaneshë të bëjë shumë për të rënë në sy sepse ato janë një magnet për meshkujt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat