Ju llogariteni person special nëse keni këto dy vrima në shpinë

Life style

Ju llogariteni person special nëse keni këto dy vrima në shpinë

Më: 3 mars 2021 Në ora: 19:20
Foto ilustrim

A i keni këto dy vrima në shpinë? Me siguri që shpesh keni menduar se pse ju i keni këto “rrathë” të vegjël në fund të shpinës, e dikush tjetër nuk i ka?

Por mos u shqetësoni, kjo do të thotë që ju jeni mjaft special! Ja se çfarë do të thotë kjo për ju…

Këto quhen vrimat e “venusit”. Janë rrathë të vegjël të formuara në pjesën e poshtme të shpinës tek femrat dhe meshkujt. Kur janë të paraqitura tek meshkujt quhen apollo.

Ato janë të formuara gjenetikisht dhe nuk mund të zgjedhim nëse i kemi apo jo.

Këto “vrima” janë një shenjë e qarkullimit të mirë të gjakut, dhe janë tregues se ju keni të gjitha predispozitat për një trup të shëndetshëm e të bukur.

Qarkullimi i mirë i gjakut po ashtu është një pikë kryesore për të arritur orgazmën më lehtë.

Nëse po punoni për largimin e dhjamit në trupin tuaj, atëherë këto shenja mund të vërehen më lehtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat