Addison Rae merr një ndryshim të frymëzuar nga Gwyneth Paltrow

Life style

Addison Rae merr një ndryshim të frymëzuar nga Gwyneth Paltrow

Më: 17 maj 2021 Në ora: 13:15
Addison Rae merr një ndryshim të frymëzuar nga Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow i dha yllit të rrjeteve sociale, Addison Rae një ndryshim – si dhe këshilla për trajtimin e famës – gjatë Festivalit të parë të Bukurisë në YouTube të premten.

Paltrow, 48 vjeç, kujtoi gjithashtu ditët e mira kur yjet dilnin nga klube të ndryshme, pa përfunduar në internet.

Një burim i tha Page Six, “Gwyneth i dha Addison një surprizë përfundimtare të viteve ’90 të frymëzuar nga Oscrs të vitit 1996 me një kostum të kuq Gucci nga Tom Ford”.

Gjatë transformimit, Paltrow i tha Rae, “Unë nuk të kam zili … Unë u bëra e famshme para celularëve dhe internetit, mund të dilje nga një klub dhe askush nuk do ta vinte re”.

Paltrow gjithashtu tregoi se epshi i saj kryesor i viteve ’90 është grimi i buzëve MAC Spice, të cilën Rae tha se nëna e saj përdor.

Image

Ngjarja u organizua nga Shefi i Modës dhe Bukurisë së YouTube, Derek Blasberg, dhe gjithashtu përfshiu paraqitje nga Ashley Graham, Jessica Alba, Miranda Kerr, Paris Hilton, Pharrell Williams dhe Selena Gomez.

Fillimisht ngjarja ishte planifikuar të mbahej fizikisht në maj të vitit të kaluar, por u zhvendos në një version në internet për shkak të pandemisë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat