Këto janë sjelljet që tregojnë se ai akoma nuk e ka harruar ish-in - Bota Sot
Këto janë sjelljet që tregojnë se ai akoma nuk e ka harruar ish-in

Life style

Këto janë sjelljet që tregojnë se ai akoma nuk e ka harruar ish-in

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 13:55
Ilustrim

Nuk është çudi që partneri aktual të jetë akoma duke menduar për ish-in e tij. Gjë që sigurisht nuk sjell asnjë të mirë gjatë lidhjes suaj.

Janë disa sjellje të tij që ju mund ta kuptoni shumë mirë, nëse ai e ka mendjen tek ajo:

- Ai flet vazhdimisht për të. Edhe nëse jeni gjatë një darke romantike vetëm për vetëm, është njësoj sikur ajo është aty me ju.

- Ai e ndjek akoma në të gjitha rrjetet sociale, megjithëse fjala e duhur do të ishte e përndjek.

- Sjelljet e tij ndryshojnë dhe bëhen të çuditshme në momentin që dikush i flet për të.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera