Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 8 janar 2019 Në ora: 08:42
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, vranësira mesatare dhe i ftohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë të ulën deri -18 në disa vende, ndërsa ato maksimale do të arrijnë deri 0 gradë celcius.

Edhe gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ftohtë, ndërsa prej nesër priten reshje të reja të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...