Ahmeti: Reka pa ne nuk do të ishte ai që është sot - Bota Sot
Ahmeti: Reka pa ne nuk do të ishte ai që është sot

Maqedonia

Ahmeti: Reka pa ne nuk do të ishte ai që është sot

Më: 12 prill 2019 Në ora: 08:16
Ali Ahmeti dhe Blerim Reka

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, i ftuar në emisioni “Rruga drejt” në Alsat tha se kandidati i opozitës shqiptare Blerim Reka nuk do të ishte atje ku është sot nëse BDI-ja në vitin 2006 nuk do ta kishte propozuar si ambasador në BE.

Në 2006 ka qenë Bashkimi Demokratik për Integrim që e ka propozuar zotin Reka si ambasador në Bashkimin Evropian, se pa propozimin tonë ai nuk mund të ishte ambasador.- tha kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...