Kumanovë, procesi i votimit zhvillohet korrekt - Bota Sot
Kumanovë, procesi i votimit zhvillohet korrekt

Maqedonia

Kumanovë, procesi i votimit zhvillohet korrekt

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:25

Ekipet në terren raportojnë për dalje ende të ulët, proces të qetë dhe korrekt dhe asnjë parregullsi të pashënuar deri tani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...