Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 prill 2019 Në ora: 08:19
Foto ilustrim

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Vranësirat do të jetë më të mëdha në pjesët malore me çka do të ketë edhe kushte për reshje të shiut.

Temperatura maksimale gjatë ditës së sotme pritet të arrijë deri 25 gradë celsius.

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe me erë. Do të fryjë erë e përforcuar në drejtim jugperëndimor ndërsa temperaturat pritet të jenë nga 12 deri 23 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...