Regjim i posaçëm i trafikut gjatë ditës së sotme rreth varrezave të Shkupit - Bota Sot
Regjim i posaçëm i trafikut gjatë ditës së sotme rreth varrezave të Shkupit

Maqedonia

Regjim i posaçëm i trafikut gjatë ditës së sotme rreth varrezave të Shkupit

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Për Ditën e Shpitrave ndryshohet regjimi i trafikut në Shkup. Në rrugët rreth varrezave të Shkupit sot dhe nesër do të vendoset regjim i veçantë i komunikacionit në periudhën nga ora 06:00 deri në orën 16:00 për shkak të festës fetare Dita e shpirtrave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat