Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 29 qershor 2019 Në ora: 09:40
Ilustrim

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me diell dhe me erë mesatare në drejtim verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë nga 20 deri 33 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 33 gradë celsius.

Nga dita e hënë pritet që të temperaturat të arrijë mbi 30 gradë celsius në gjithë vendin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...