Dy përleshje fizike në Kërçovë - Bota Sot
Dy përleshje fizike në Kërçovë

Maqedonia

Dy përleshje fizike në Kërçovë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 16:32
Policia

Në orët e hershme të mëngjesit rreth orës 01:00, para objektit hotelerik në rrugën “11 tetori” në Kërçovë, është prishur rendi dhe qetësia publike gjatë sulmit të tre personave ndaj A.E. nga fshati Zajas.

Nga MPB thonë se po punohet për zbardhjen e rastit.

Dje pasdite rreth orës 15:40 R.K. 60-vjeçar nga Kërçova ka paraqitur se në fshatin Serbijan, fizikisht është sulmuar nga B.O. 55-vjeçar. Kundër tij është ngritur kallëzim penal sipas Ligjit për prishje të rendit dhe qetësisë publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...