Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:02
Ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira, në pjesën e Povardarisë do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriore, njoftojnë nga Enti Hidrometeorologjik.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 9 deri më 18, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri më 31 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vazhdim moti do të jetë i qëndrueshëm me rritje të temperaturave. Të premten dhe të shtunën pasdite priten reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...