Prej sot do të ketë rritje të temperaturave me 7 deri 8 gradë Celsius - Bota Sot
Prej sot do të ketë rritje të temperaturave me 7 deri 8 gradë Celsius

Maqedonia

Prej sot do të ketë rritje të temperaturave me 7 deri 8 gradë Celsius

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 06:04
Foto

Prej sot pritet një mot më i qëndrueshëm dhe për shkak edhe rritje të temperaturave me të paktën 7 deri 8 gradë Celsius. Meteorologët po ashtu paralajmërojnë se moti i qëndrueshëm do të vazhdojë edhe në ditët e ardhshme.

Sot temperaturat do të arrijnë deri në 31 gradë Celsius, të enjten temperaturat do të varjojnë nga 26 deri 33 gradë Celsius, ndërsa të premten prej 25 deri në 33 gradë, të shtunën nga 26 deri 35 gradë dhe të dielën prej 28 deri 36 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...