Zjarr në Butel të Shkupit - Bota Sot
Zjarr në Butel të Shkupit

Maqedonia

Zjarr në Butel të Shkupit

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

Një zjarr ka kapluar një shtëpi në lagjen e Shkupit në Butel.

Në terren janë dy automjete të Brigandës kundër zjarrit, si dhe ekipi të EVN-së që po e heqin rrymën nëpër lagje.

Zjarrfikësit po luftojnë të lokalizojnë zjarrin dhe të mos zgjerohet te shtëpitë tjera në rrugën ‘Andre Mazon’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat