Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 08:22
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla.

Gjatë natës së sotme do të ketë kushte për reshje të shiut. Nga pjesa jugore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej dy deri më 11 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 11 deri më 18 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat