Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 janar 2020 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri -2 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell, ndërsa do të ketë edhe rritje të temperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat