Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 mars 2020 Në ora: 10:21
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të vazhdojnë reshjet e shiut dhe temperaturat relativisht të ulëta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat