Komisioni propozon mbylljen e Shkupit, Tetovës, Kumanovës dhe Shtipit deri të hënën - Bota Sot
Komisioni propozon mbylljen e Shkupit, Tetovës, Kumanovës dhe Shtipit deri të hënën

Maqedonia

Komisioni propozon mbylljen e Shkupit, Tetovës, Kumanovës dhe Shtipit deri të hënën

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 16:18
Foto Ilustrim

Komisioni për Sëmundje Infektive ka propozuar kthimin e orës policore nga enjtja në orën 21:00 deri të hënën ora 05:00. Lëvizja do të jetë e ndaluar për Shkupin me gjitha komunat, Tetovën, Kumanovën (dhe Likovën) dhe Shtipin.

Për qytetet tjera propozon fuqizimin e orës policore nga ora 16 deri në ora 5 të ditës pasuese.

Propozimi duhet të kalojë në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat