Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoni

Maqedonia

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoni

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 19:21
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira, gjatë pasdites do të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri më 17 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 21 deri më 29 gradë celsius.

Edhe gjatë ditëve në vijim moti në mëngjes do të jetë me diell, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat