Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 11:53
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Pasdite në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri më 20 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 29 deri më 36 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 9.

Mot me diell dhe vranësira lokale pritet të ketë edhe gjatë ditës së diel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat