Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Poashtu do të fryjë erë në drejtim veriperëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri 22 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 27 deri 37 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 35 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat