Moti në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 14 deri më 21 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 22 deri më 32 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 7.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat