Moti në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me periudha të diellit, ndërsa gjatë pasdite dhe në fund të ditës pritet të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar.

Temperatura maksimale do të lëvizë nga 21 deri 30 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i njëjtë me vranësira dhe me periudha të diellit.

Ndërsa në fund të ditës pritet të ketë reshje të shiut. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 27 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat