Policia konfiskon armë zjarri, arrestohet një person në Kërçovë - Bota Sot
Policia konfiskon armë zjarri, arrestohet një person në Kërçovë

Maqedonia

Policia konfiskon armë zjarri, arrestohet një person në Kërçovë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 13:25
Ilustrim

Zyrtarët policorë në Kërçovë më 11.02.2018 në shtëpinë e S.GJ (49) kanë kryer kontrolle dhe kanë konfiskuar armë zjarri.

Policët armët i kanë gjetur në makinën e djalit të S.GJ – J.GJ e cila ka qenë me regjistrim të Kërçovës.

Nga policia njoftojnë se J.GJ është arrestuar dhe i është shqiptuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera