Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 janar 2018 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i vrënët, kurse priten të reshura lokale të shiut, si edhe borës në vendet malore, si në lindje, ashtu edhe në perëndim të vendit.

Gjatë pasditës pritet shtimi i të reshurave, ndërkaq dëborë pritet edhe nëpër lugina. Temperatura do të lëvizë nga 1°C e deri më 7°C.

Në Shkup dhe rrethinë moti pritet të jetë i ngjashëm, kurse temperatura do të arrij deri 5°C.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera