Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 08:01
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 37 gradë celcius, ndërsa indeksi UV do të arrijë 8.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të vazhdojë të jetë me diell dhe stabil.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...