Agjencia për shërbime mediatike do të debatojë për marrjen e lejeve të televizioneve - Bota Sot
Agjencia për shërbime mediatike do të debatojë për marrjen e lejeve të televizioneve

Maqedonia

Agjencia për shërbime mediatike do të debatojë për marrjen e lejeve të televizioneve

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 09:02
Ilustrim

Agjencia për shërbime mediatike audio dhe audio vizuale sot do të mbajë seancë në të cilën do të debatojë pëpr propozimin për ngritjen e procedurës për marrjen e lejes për transmetim televiziv.

Përveç kësaj, në rend të ditës janë edhe propozim vendimet për marrjen e lejes për transmetim.

Seanca, siç njoftojnë nga Agjencia, do të transmetohet drejtpërdrejt në kanalin e Agjencisë në Youtube. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...