Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 07:59
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i freskët. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 14 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 35 gradë celcius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me diell, ndërsa gjatë ditëve në vijim pritet përmirësim i tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...