Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 08:06
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët perëndimore dhe veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 25 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet që të mbizotërojë mot stabil dhe i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...