Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 26 shtator 2018 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i freskët. Do të fryjë erë e përforcuar verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, por i freskët me temperatura prej 0 deri 25 gradë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...