Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 30 nëntor 2018 Në ora: 08:00
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell por i ftohtë. Do të fryjë erë mesatare juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nën zero në disa vende, ndërsa ato maksimale gjatë ditës do të arrijnë deri 7 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me diell dhe mjegulla, ndërsa në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat