Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 08:10
Ilustrim

Moti do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut. Në pjesët malore të vendit do të ketë edhe reshje të borës.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga -6 deri -1 gradë celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës pritet të jetë 4 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vijim pritet që temperaturat të bien ndjeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...