Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë më pak i ftohtë se ditët e kaluara. Temperaturat e mëngjesit do të jenë në intervalin nga 0 gradë celsius deri në 1 gradë celsius.

Gjatë pasdites pritet të ketë reshje të shiut ndërsa në pjesët e larta dhe malore të vendit pritet të ketë reshje të borës.

Temperaturat gjatë ditës së sotme pritet të jenë deri në 4 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat