Babai i Duas po i rikthehet muzikës? - Bota Sot
Babai i Duas po i rikthehet muzikës?

Mediale Vip

Babai i Duas po i rikthehet muzikës?

Më: 20 mars 2019 Në ora: 11:52
Dua dhe Dukagjini Lipa

Babai i Dua Lipës, Dukagjini aktualisht është në Tiranë.

Këtë e ka bërë të ditur violinisti i njohur Olen Çesari, i cili e ka postuar një fotografi me Dukagjinin, në llogarinë e tij në Instagram.

“Ne erdhëm të shohim mos bëjmë ndonjë koncert të bukur në Tiranën e bukur. Si thoni?, ka shkruar ai nën imazhin me lokacion Sheshi Skënderbej.

Nëse nuk e dini, babai i Dua Lipës, ka kënduar shumë vjet më parë dhe ka qenë pjesë e një rok-grupi, dhe pse jo, mbase ka menduar t’i kthehet sërish muzikës me një koncert në Tiranë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...