Macja luksoze që kushton sa një shtëpi në klipin e Nora dhe Era Istrefit! - Bota Sot
Macja luksoze që kushton sa një shtëpi në klipin e Nora dhe Era Istrefit!

Mediale Vip

Macja luksoze që kushton sa një shtëpi në klipin e Nora dhe Era Istrefit!

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:02
Nora

Dy ditë më parë motrat Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunim e tyre të parë nëpërmjet një klipi që i solli këngëtaret në versionin më seksi të tyre!

“Nuk e di” premton të jetë një ndër hitet e kësaj vere, pasi vetëm në 48 orë publikim numërohen 1 milion e gjysmë klikime.
Në njërën prej skenave të xhiruara Nora Istrefi shfaqet së bashku me një mace ngjyrë gri, e cila kombinohet me ngjyrën e veshjes që këngëtarja ka bërë, por a e kishit menduar se sa kushton ajo?

Macja i përket rracës Ashera dhe konsiderohet si rraca më e shtrenjtë në botë, çmimi i së cilës varion nga 20.000 deri në 100.000 dollarë!

Fiks sa një shtëpi, apo jo?!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...