22 vjeçarja pasurohet duke i shitur fotot nudo - Bota Sot
22 vjeçarja pasurohet duke i shitur fotot nudo

Mediale Vip

22 vjeçarja pasurohet duke i shitur fotot nudo

Më: 26 maj 2019 Në ora: 08:29
Jane Park

Milionerja më e re në Britaninë e Madhe ka nisur të shesë fotografi topless të vetes për 50 paund.

Jane Park ishte 17 vjeçe kur fitoi 1 milionë paund, gjë që i ndikoi për keq në jetë pasi nuk arrin të gjejë një partner të besueshëm.

Tashmë ka nisur të shesë fotografitë nudo për një arsye tepër të rëndësishme.

“Ndihem kaq e fuqishme. Kam shitur fotografi online për meshkujt e dëshpëruar që të shohin gjoksin tim për 50 paund dhe paratë do t’i dhuroj për bamirësi”, shkruajti Jane.

23-vjeçarja i bëri të qartë të gjithëve se kjo nuk është një mënyrë për të rritur pasurinë e saj, por për të ndihmuar të tjerët.

Kujtojmë se më parë, Jane deklaroi se kishte një vit pa kryer marrëdhënie seksuale.

Vitin e shkuar, në përpjekje për të gjetur një partner, Jane krijoi një faqe interneti ku të “interesuarit” mund të aplikonin dhe ajo do tu ofronte 80 mijë euro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...