Çifti i njohur për herë të parë në publik pas spekulimeve për ndarje - Bota Sot
Çifti i njohur për herë të parë në publik pas spekulimeve për ndarje

Mediale Vip

Çifti i njohur për herë të parë në publik pas spekulimeve për ndarje

Më: 26 maj 2019 Në ora: 17:58
Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Ndonëse në muajt e fundit emrat e tyre në media mund të dëgjoheshin vetëm në kontekstin e divorcit, lidhja e Bradley Cooper dhe modeles Irina Shayk nuk është në krizë.

Sapo mediat filluan të shkruanin se ishte çështje kohe kur çifti do të njoftonte se do të ndaheshin, ata u shfaqën në një shëtitje me vajzën e tyre dyvjeçare, Leo De Seine.

Spekulimet e mediave rreth divorcit nisën gjatë promovimit të filmit "The Star is Born".

Image

Në këtë film, Bradley dhe këngëtarja Lady Gaga ishin të lidhur nga ana emocionale, por asnjëri prej tyre nuk pohoi se janë në lidhje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...