Nga studio muzikore, Gold AG paralajmëron projektin e ri - Bota Sot
Nga studio muzikore, Gold AG paralajmëron projektin e ri

Mediale Vip

Nga studio muzikore, Gold AG paralajmëron projektin e ri

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 15:08
Gold Ag

Gold AG nuk po ndalet së punuari këngë të reja.

Gold AG gjatë kësaj periudhe ka publikuar disa këngë të reja dhe paralajmëron edhe një të re.

Në fotografinë e fundit, reperi u shfaq në një studio muzikore, ku shihet pranë producentit Edlir Begolli.

“Kena me djeg kësaj here  @edlirbegolli  Së shpejti”, ka shkruar reperi.

Për ndryshe, “Merhaba” titullohet projekti i fundit muzikor nga Gold AG, të cilin e shoqëroi edhe me videoklip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kena me djeg kësaj here 🔥 @edlirbegolli ⭐️ COMING SOON

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat