Prince William publikon një foto të ëmbël me djalin e tij në Ditën e Babait - Bota Sot
Prince William publikon një foto të ëmbël me djalin e tij në Ditën e Babait

Mediale Vip

Prince William publikon një foto të ëmbël me djalin e tij në Ditën e Babait

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:06
Prince William publikon një foto të ëmbël me djalin e tij

Pallati Kensington ka postuar një foto të ëmbël të dielën duke treguar Dukën e Cambridge me djalin e tij më të vogël Prince Louis në nder të Ditës së Babait.

Kensington Palace publikoi foton në Twitter, me titullin “Gëzuar Dita e Babait!” dhe një emoji i një trëndafili të verdhë.

Në fotografi shihet Prince William duke e argëtuar djalin e tij në një litar dhe ajo ishte bërë në maj në shfaqjen e luleve në Chelsea.

Gjatë ditës së sotme për herë të parë u publikua edhe fotografia e parë e djalit të Princ Harry me po të njëjtën arsye.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat