Gashi: Dua një të dashur që ta kuptojë se jam beqar - Bota Sot
Gashi: Dua një të dashur që ta kuptojë se jam beqar

Mediale Vip

Gashi: Dua një të dashur që ta kuptojë se jam beqar

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 08:52
Gashi

Gashi ka treguar kushtim për të dashurën e tij të ardhshme.

Reperi i njohur shqiptar i cili po vazhdon me sukseset jashtë vendit, Gashi ka folur në Twitter lidhur me të dashurën e tij.

Derisa dihet se ai është beqar, reperi e ka bërë deklaratën e çuditshme mirëpo duke bërë shaka.

“Dua një të dashur, që ta kuptojë se jam beqar…”- shkruan reperi, duke shpresuar se do të gjejë dikë që të respektojë jetën e tij prej beqari, ndërkohë që është dhe në një lidhje me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...