Blero bën homazhe te varri i Adem Jasharit në Prekaz - Bota Sot
Blero bën homazhe te varri i Adem Jasharit në Prekaz

Mediale Vip

Blero bën homazhe te varri i Adem Jasharit në Prekaz

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 18:39
Blero

Blero ka bërë homazhe në Prekaz.

Përmes rrjeteve sociale, Blero ka bërë të ditur që shkoi në Prekaz për homazhe tek varri i komandantit legjendar, Adem Jashari.

Nga kjo vizitë, ai publikoi disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat shkroi “Kurrë nuk harrohen”.

Image

Për ndryshe, këngëtari është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, njëkohësisht po përgatitet për dasmë me Afrona Dikën. Blero dhe Afrona pritet të kurorëzohen në shtator të këtij viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...