Afërdita Paqarada shfaq linjat seksi në foto nga pushimet - Bota Sot
Afërdita Paqarada shfaq linjat seksi në foto nga pushimet

Mediale Vip

Afërdita Paqarada shfaq linjat seksi në foto nga pushimet

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 15:56
Afërdita Paqarada

Afërdita Paqarada po shijon pushimet.

Afërdita Paqarada ka zgjedhur të pushojë në bregdetin e Malit të Zi, ndërsa nuk ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në rrjete sociale, ku u shfaq në bikini teksa po merrte rreze dielli në bregdet.

“Perëndimi është ngjyra ime e preferuar”, ka shkruar ajo mbi fotografinë, në të cilën mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Përkundër asaj që vitet ecin, Afërdita vazhdon të jetë në top-formë, e këtë e dëshmon me fotografinë e fundit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...