Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik nxjerr në shitje shtëpinë luksoze - Bota Sot
Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik nxjerr në shitje shtëpinë luksoze

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik nxjerr në shitje shtëpinë luksoze

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 11:36
Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Në fillim të janarit, Gigi Hadid dhe Zayn Malik i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Kështu, Malik ka vendosur të nxjerrë në shitje shtëpinë e tij luksoze me një pamje të mahnitshme nga New York për 10.8 milionë dollarë apo (11.72 milionë euro).

TMZ ka mësuar se këngëtari 26-vjeçar do e shesë shtëpinë e tij gati 1 vit pas blerjes së saj, kur edhe është ndarë për herë të parë nga modelja Hadid. Shtëpia e Zayn ka 4 dhoma gjumi, hapësirë të bollshme dhe një tarracë private për argëtim.

Këngëtari thuhet se tashmë është beqar, për dallim nga Gigi, e cila po përflitet për një lidhje dashurie me Tyler Cameron, pasi thuajse janë gjithnjë pranë njëri-tjetrit.

Ylli anglez është fokusuar më shumë në muzikë, derisa po punon në projekte të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...