Biznesmen i fuqishëm/ Zbulohet kush ia paguan pushimet Gentës së BB - Bota Sot
Biznesmen i fuqishëm/ Zbulohet kush ia paguan pushimet Gentës së BB

Mediale Vip

Biznesmen i fuqishëm/ Zbulohet kush ia paguan pushimet Gentës së BB

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 19:19
Genta Gjalpi

Genta Gjalpi u bë e famshme nga pjesëmarrja në "Big Brother", por sot është një nga personazhet më të komentuar në media e që shpeshherë shkakton lajm me deklaratat e bujshme apo fotot që poston në rrjete sociale.

Së fundmi Genta ka postuar një foto nga pishina ku shfaqet bashkë me mikun e saj më të ngushtë, menaxherin Xhani Demika të cilin e ka plakur me aplikacionin e famshëm që përdorën VIP-at.

Genta me humor shkruan se ky është plaku që i pagon pushimet dhe se ai është ndër biznesmenët më të fuqishëm.

Image

"Zbulohet plaku qe i i pagon pushimet Gentes. Ai quhet Xhemal Demika , kur ishte i ri ka punuar menaxher kengetaresh, ndersa tani ai eshte nje nder biznesmenet me te fuqishem te naftes ne Ballsh", shkruan Genta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...