Rita Ora ‘topless’ para pasqyrës - Bota Sot
Rita Ora ‘topless’ para pasqyrës

Mediale Vip

Rita Ora ‘topless’ para pasqyrës

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 14:05
Rita Ora

Rita Ora ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nuk e ka aspak problem që të pozoj nudo.

Ajo ka realizuar fotografi të tilla shpesh dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Rita para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit edhe një imazh ‘topless’ në Instastory.

Bazuar në këtë postim, Rita duket se nuk ka veshur asgjë në pjesën e sipërme, as sytjena.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...