Demi Lovato i rikthehet filmit - Bota Sot
Demi Lovato i rikthehet filmit

Mediale Vip

Demi Lovato i rikthehet filmit

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 21:42
Demi Lovato

Aktorja e njohur, Demi Lovato, është rikthyer sërish në fushën e aktrimit.

Këtë e bëri të ditur vet Lovato me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Në videon e publikuar nga Lovato është aktori dhe regjisori, Will Ferrel, i cili thotë se në filmin e tij të ri do të aktrojë edhe Demi Lovato, duke shtuar se ditëlindja e saj është sot.

Në këtë video Ferrel i uron ditëlindjen Lovatos, duke i ofruar një tortë që t’iu fryente çirinnjve.

Lovato do të aktrojë në komedin e Will Ferrel “Eurovision”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...